Adolf Kaufmann
(Troppau 1848-1916 Wien) "Kühe auf der Weide, signiert A. Kaufmann, Öl auf Leinwand, 69 x 92 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.02.2019 - 10:57
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Adolf Kaufmann
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.02.2019 - 10:57 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 380,-